Pozvánka: Vše co chcete vědět o BIM

Uživatele stavebních a architektonických CADů se často ptají jak je to vlastně s tím BIMem. O Revitu se říká, že BIM samozřejmě je.
Stačí v něm ale jen tak pracovat aby Vaše projekty splňovaly BIM standardy? Otázky na toto téma jsou čím dál tím častější a to i díky vzrůstajícím požadavkům investorů. Chtete-li například uspět se zakázkou ve světě, tak už po vás převážně budou chtít právě BIM.

Proto jsme jako společnost Adeon pro vás ve spolupráci s Obcí architektů, Autodeskem a G4D připravili seminář pro všechny zájemce o uplatnění BIM (Building Information Modelling), tj. Inteligentního 3D Informačního modelu stavebního objektu.

Snídaně s Adeonem – Vše co chcete vědět o BIM
Jedná se o půldenní akci, věnovanou jak jinak než právě tomuto tématu BIM. Mezi prezentujícími vystoupí zástupce společnosti Autodesk, který bude mluvit o tom, jak vidí BIM práce u svých programů, jako je například Revit. Dále bude zajímavé také vystoupení našeho klienta Hutního projektu Frýdek-Místek, od kterého se dozvíte, jaká je právě jejich cesta k BIM projektování.

Také jsme pro vás připravili dvě velmi zajímavá témata přímo z praxe, a to velkoprostorové 3D skenování objektů a jeho uplatnění. K tomu bude na místě i laserový skenovací systém FARO a uvidíte teda přímo v akci, jak takové skenování probíhá, jaká data z něho jsou a jak s nimi můžete pracovat. Druhé téma je také o skenování, ale tentokrát letecké skenování pomocí dronu, který také uvidíte i živě v akci.

Termíny
•    Ostrava – 7. června 2016 – klub Heligonka, Vítkovická 42/3367, 702 00 Ostrava
•    Pardubice – 14. června 2016 – Natura Park, Štolbova 2874, 530 02 Pardubice

Program
•    BIM – mýtus nebo realita?, Patrik Minks – Autodesk
•    Naše cesta k BIM, Roman Lisník – Hutní projekt Frýdek-Místek
•    Nejčastější otázky zájemců o BIM, Václav Škarka – ADEON
•    (pouze Ostrava) Heligonka jako Dům roku 2015, Milan Šraml
•    (pouze Pardubice) Prezentace budovy Natura Park, Jiří Bureš – ředitel ekocentra
•    Velkoplošné 3D skenování objektů a jeho uplatnění v praxi, Bronislav Koska – G4D
•    Uplatnění dronů ve stavební praxi, Bohumil Michalík – G4D

Tato akce je pro všechny účastníky zcela zdarma, počet míst je však omezen. Proto pokud máte zájem se dostavit, tak vás prosíme o včasnou registraci. Každý účastník tohoto semináře obdrží také nejnovější číslo magazínu Revit News, který je letos zaměřen především na danou problematiku BIM. Občerstvení i parkování je pro všechny zúčastněné zajištěno.

Zaregistrujte se ještě dnes >>
 
Těšíme se na setkání s Vámi.
Matěj Škarka

Související články: