Měsíční pronájmy Autodesk produktů

Vyslyšeli jsme časté žádosti vás zákazníků a uživatelů produktů Autodesk a přinášíme vám tedy dvě velké novinky v produktech Autodesk. Máme tedy pro vás jednu novinku, kterou si žádali hlavně návštěvníci našeho CAD e-shopu a také jednu pro zjednodušení administrativy. Pojďme se teda na ně společně podívat.

 

Nové měsíční pronájmy

1MonthRenewal-3Autodesk měsíční pronájmy již delší dobu nabízí možnost pořízení měsíčních pronájmů. A to tedy především u západních sousedů. Měsíční pronájem je žádaný převážně pro navýšení počtů licencí při krátkodobých projektech. Potřebujete rychle najmout několik kolegů, kteří vám s projektem pomohou, ale po projektu u vás nezůstanou? V Adeonu jsme jako jeden z prvních partnerů Autodesku v České Republice, který tyto pronájmy vyjednal i pro vás, naše zákazníky. Nyní tedy máte možnost i vy pořídit si tyto krátkodobé licence.

Přejít do CAD eshopu

Jak získat měsíční pronájem?

Produkty s měsíční lhůtou naleznete na oblíbeném CAD e-shopu. Najdete v něm produkty jako například, AutoCAD, AutoCAD LT, Revit LT, Fusion 360 a další… Produkty, které na eshopu nenajdete, můžete samozřejmě také získat s měsíčním pronájmem, stačí jen kontaktovat nás, dodavatele CAD programů Autodesk.

 

Automatické obnovení produktů: Auto-Renew

Auto-Renewal-2A jako další novinku také jako jeden z prvních partnerů Autodesku nabízíme alternativní možnost zakoupení pronájmu (nebo-li subscription) programů Autodesk s takzvaným automatickým obnovením kontraktu (Auto-Renew).

Tuto novou možnost máte buď u nových měsíčních pronájmů nebo volitelně u ročních pronájmů. Tyto licence fungují tak, že jsou automaticky obnoveny po vypršení daného období (měsíc / rok) pokud je zákazník nevypoví. Tyto licence můžete vypovědět nejpozději tři dny před vypršením daného kontraktu, v opačném případě nemusíte dělat nic a kontrakt s licencemi je automaticky prodloužen a pokračuje na další období. Jedná se tedy především o administrativní zjednodušení, kterou uživatelé ocení převážně u již výše zmíněných měsíčních pronájmů.

Jak získat licenci s Auto-Renew

Základní produkty, které naleznete již na zmíněném CAD e-shopu stačí objednat na příslušné období (měsíc / rok) a automaticky k němu budete mít i automatické obnovení. Tuto výhodu můžete však využít i u dalších produktů, které na e-shopu nenajdete. Stačí nás jen kontaktovat a my vám pošleme nabídku.

Nicméně samozřejmě i nadále zůstává i možnost objednávat licence bez tohoto automatického obnovování. Jedná se pouze o administrativní zjednodušení pro ty, kteří to tak chtějí.

Kontaktovat dodavatele CAD programů

Za společnost Adeon CZ přeji pěkný den.
Matěj Škarka