Magazín Revit News 06/2015 – Simulujete?

Magazín Revit News je pravidelně vydávaný magazín především o stavařských produktech Autodesk. V tomto pravidelném občasníku najdete spoustu zajímavých informací o novinkách v produktech Revit a AutoCAD, různé tipy a triky s ovládáním programu, informace o BIM, simulacích a podobně.

Konkrétně v posledním čísle s označením  06/20015 jsme se pro Vás zaměřili  především na stále více oblíbené simulace ve stavebnictví. Probrali jsme tedy, jaké programy Vám Autodesk nabízí k simulacím a co vlastně dovedou. Víte kterými programy provést energetickou analýzu budovy, určit spotřebu energie nebo náklady životního cyklu budovy?

ZnateRevitNewsDále jsme samozřejmě zařadili novinky v programu Revit 2016. Dozvíte se tak, jaké vylepšení se například objevilo v Revit Architectural, nebo Revit MEP. Dále v magazínu najdete také zajímavé tipy na práci s Revitem, které Vám jistě usnadní a zrychlí práci s daným programem. Nezapomněli jsme ani na novinky  oblíbeném a stále velmi hojně využívaném AutoCADu 2016.

Velmi žádané a čtené je také loni dost probírané téma spolupráce mezi stavařinou a strojařinou, neboli Revitem a Inventorem. Víte jak si vyměňovat tato data mezi danými programy? Jak přenášet modely ze strojařského Inventoru do stavařského Revitu a naopak? A proč se toto téma vůbec tolik řeší?

Magazín je zdarma pro všechny zájemce. Jako firma Adeon ho vydáváme jednou ročně. Letos vyjde nové číslo již v červnu a již teď Vám mohu prozradit, že se máte na co těšit. Zařadili jsme totiž i reálné projekty našich klientů a rozhovory s nimi a také se vrátíme k tématu z našeho prvního čísla – vámi žádaný BIM.

Pokud chcete, abychom Vás na nový díl Revit News upozornili, jakmile jej vydáme, tak se proklikněte na danou stránku s online číslem magazínu a na ní najdete možnost přihlášení k odběru. Nic to nestojí a aspoň Vám už žádné číslo neuteče.

Přečtěte si magazín Revit News.
Matěj Škarka

Související články:

  • Magazín Revit News 06/2015 – Simulujete?